Wygraliśmy ,,7 WSPANIAŁYCH” 2014!!!

W drugiej edycji konkursu ,,7 wspaniałych”, którego finał odbył się w Poznaniu na Moto Show 2014 – Mustang Klub Polska zajął pierwsze miejsce!!! Poprawiając jednocześnie zeszłoroczny wynik, kiedy to w finałowej rozgrywce uplasowaliśmy się na podium o jeden stopień niżej.

W finale Nasz Klub, godnie zaprezentował Alustar – wystawiając w szranki cudowne GT500.
Jego Mustang na żywo robi kolosalne wrażenie, na każdym miłośniku motoryzacji.

1. miejsce Mustang Klub Polska
1. miejsce Mustang Klub Polska

Jednak, żeby pokonać pozostałe fankluby modeli Forda, reprezentanci naszego klubu, którzy pojawili się na targach musieli poświęcić wiele energii i czasu.

Moto Show rozpoczął się bowiem już w czwartek i trwał do soboty. Przez te dni Alustar, wspomagany aktywnie przez Celibada, Mdziak, Spontana i innych, godnie zaprezentowali naszą wielką miłość to ukochanego przez nas modelu Forda.

Nasz niebieski GT500 z kogutami, w otoczeniu policjantek wyróżniał się na stoisku Forda. Mustang Alustara nie był jednak jedynym koniem na Moto Show, Ford Polska z okazji 50-lecia Mustanga zaprezentował na swoim stoisku jeszcze dwa pony cars. Zestawiając klasykę z nowoczesnością, można było porównać czerwono-białe coupe wosiek’a kontra Boss Spontana w charakterystycznym kolorze School Yellow Bus. Na stoisku Forda prezentowany był także film Mustang Race.

Poniżej, krótka rozmowa z Alustarem, który to odebrał w imieniu Klubu nagrodę za zwycięstwo w konkursie:

stang232: Na wstępie w imieniu Zarządu i klubowiczów chciałbym podziękować za udział w finale ,,7 wspaniałych”, wiem że udział w Moto Show kosztował ciebie wiele poświęceń i czasu.
alustar: Samochód praktycznie był gotowy i jest zawsze do prezentacji. Jedynie dodatkowe oświetlenie wymagało niewielkich adaptacji i montażu. Więc jedyną moja praca było doprowadzenie go w całości, w prezentowanym stanie na targi w poznaniu.

stang232: Starzy klubowicze doskonale znają twojego GT500, ale czy mógłbyś nieco przybliżyć pozostałym osobom specyfikacje twojego Shelby.
alustar: No cóż, wiec jak sądzę wszystkich kręcą w tym modelu Cyferki Mocy: moc to 760 KM i okolo 1000 NM momentu. Tutaj nieco więcej szczegółów GT500oraz mój temat na forum. Ten model posiada oryginalny pakiet Super Snake i wyjątkowe zawieszenie firmy Griggs Racing.

stang232: Jako klub jesteśmy dumni, że pomimo silnej konkurencji udało nam się zająć 1. miejsce i wygrać 20000zł na działalność klubową. Czy mógłbyś nam przybliżyć jak przebiegał finał konkursu ,, 7 wspaniałych”.
alustar: Organizatorzy, czyli FORD POLSKA stworzyli bardzo miłą atmosferę na stoisku. Zwiedzający mogli oddawać głosy na najlepszy klub i bardzo mnie cieszy, ze udało Nam się zdobyć uznanie aż 383 z nich.

stang232: Czy wielu zwiedzających zatrzymywało się przy Mustangu?
alustar: Tu muszę powiedzieć, że nasz model samochodu był atrakcja hali 5B – chyba wszyscy zwiedzający dość wnikliwie oglądali, fotografowali nasz model. Słyszałem rożne opinie, pozytywne i negatywne – ale chyba to lepsze niż obojętność.

stang232: Jak myślisz co powoduje, że model z galopującym koniem na grillu jest tak pożądany i lubiany?
alustar: Mustang to legenda, która kojarzy się: z mocą, prostą budową i historią. To rasowy Muscle Car, który pozbawiony jest nadmiernej ilości systemów wspomagających kierowanie, jazda sprawia ogromna radość, a dźwięk widlastej V8 nie pozwala przejść obojętnie i sprawia, że to prawdziwa muzyka dla ucha.

Wszystkim Fanklubom Forda dziękujemy za zdrową rywalizację.One thought on “Wygraliśmy ,,7 WSPANIAŁYCH” 2014!!!

  • 4 sierpnia 2014 at 01:45
    Permalink

    I had the opportunity to meet the gentleman on th right in the top photo in the United States, Grand Rapids Minnesota. i had the chance to show him and his family my 2011 Mustang GT. just wanted to say it was a fun visit and when you see him tell him Rick with the gray GT says hello.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: