Zanim kupisz Mustanga

Jeśli nosisz się z zamiarem zakupu legendarnego Pony Car, koniecznie odwiedź nasze forum.

Znajdziesz tam odpowiedzi na większość twoich pytań i informacje od użytkowników dotyczące codziennej eksploatacji Mustangów wszystkich generacji.

Pomożemy rozszyfrować VIN oraz doradzimy czy warto danym egzemplarzem się zainteresować.

W dziale sprzedam znaleźć można godne polecenia oferty sprzedaży aut naszych klubowiczów.

FORUM


 

4 thoughts on “Zanim kupisz Mustanga

 • 2 sierpnia 2014 at 22:30
  Permalink

  witam ostatnio widziałem forda mustanga retrobuilt shelby GT500 CS z 2007 roku bardzo ładny bardzo mi się spodobał . tylko mam pytanie czy to oryginalna wersja czy dobra kopia

  Reply
 • 5 lipca 2016 at 09:24
  Permalink

  WITAM
  MAM PYTANIE -PODOBNO W STANACH PRODUKOWANE SA WSPOLCZESNIE KOMPLETNE CZESCI DO FORDA MUSTANGA Z JAKICH MOZNA ZBUDOWAC W CALOSCI REPLIKE TEGO SAMOCHODU . SLYSZLEM ZE SA ODPOWIEDZNIE FIRMY ZAJMUJACE SIE BUDOWA REPLIK NP. MUSTANGA GT 500 -PODOBNO W POLSCE TEZ SIE KTOS TYM ZAJMUJE SPROWADZA I SKLADA DANY SAMOCHOD
  CZY WIADOMO WAM JAKA FIRMA ZAJMUJE SIE DYSTRYBUCJA .JESTEM ZAINTERESOWANY KUPNEM WSPOLCZESNIE WYPRODUKOWANEJ REPLIKI FORDA MUSTANGA Z LAT 1970
  BEDE WDZIECZNY ZA INFORMACJE
  ADAM TARGOSZYNSKI

  Reply
 • 23 lipca 2016 at 06:18
  Permalink

  Witam, nosze sie z zamiarem zakupu Mustanga 3.8 + instalacja lpg z 2002r.Auto do sprzedania jest w Świdniku niedaleko Lublina , kolor szary w wersji convertible. Czy ktos ogladal,jest w stanie napisac cos wiecej? Eystawiony jest na olx.pl Z gory serdeczne dzieki za wszystkie wskazowki.Pozdrawiam

  Reply
 • 1 września 2017 at 17:18
  Permalink

  Witam, chodzi mi po glowie zakup forda mustanga mysle tu o 3,7 V6 od rocznika 2015 chcialbym sie zmiescic w przedziale do 120tys.zl lub audi s5 i mam dylemat co wybrac jak wyglada eksploatacja mustanga czesci sa drogie? dostepne na polskim rynku/? mam nadzze juz w zakladach samochodowych nie ma problemu z programem domustanga ? kolega mial kiedys pontiaca i padl jemu komputer dlugo czekal az mechanik sprowadzil ze stanow/. czy jest wad;lwy czy dobrze sie prowadzi? ostatnio przyjaciel kupil mazde 6 sprowazona ze stanow oczywiscie byla robiona dostal zdjecia nawet jak wygladala przd robota,facet ktory robil-sprzedawal pwiedzial ze kazde auto ze staniw sciagniete bylo klepane inaczej sie nie oplaca , czy to prawda? moze sprzedajacy nie mowia prawdy jesli auto bylo sciagniete ze stanow nie bylo klepane .widze na ogloszeniach ze ceny sa rozne? prosze o porade dziekuje pozdrawiam

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *