Motorshow 2012

5.0 Zlot zbliża się wielkimi krokami – przypomnijmy sobie jak było rok temu w Poznaniu.

W 2012 miejscem naszego czwartego Ogólnopolskiego Zlotu Forda Mustanga były hale Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których odbywała się wystawa samochodowa Motorshow. Oprócz Ferrari, Mercedesów i innych znakomitych marek swoja pasję zaprezentował nasz klub. Udało nam się zaprezentować prawie wszystkie modele Mustanga, od klasycznych po najnowsze.

Nasze auta w dużej mierze zaprezentowaliśmy dzięki pomocy naszego sponsora otoMoto.pl. Oprócz naszych aut zwiedzający, których było bardzo dużo mogli obejrzeć jeszcze: światowej klasy zawodnicy sportów motorowych, auta stuningowane przez ekipę Wojna Północ Południe, mini tor do driftingu…

Nasze auta wyglądały wspaniale, a stoisko okazało się jednym z najciekawszych na całych targach, przyciągając mnóstwo widzów. Poniżej krótkie video z tego wydarzenia.


Moto Show 2012

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: