Mustang Klub Polska oficjalna strona stowarzyszenia Mustang Klub Polska

Mustang Race 2014 – rozpoczynamy zapisy!!!

Czwarta edycja Mustang Race rozpoczyna się w tym roku 13.08.2014 w Toruniu, aby pojawić się na starcie w tym słynącym z pierników mieście, należy bezzwłocznie wysłać swoje zgłoszenie.

Koniecznie musicie odwiedzić stronę mustangrace.com.pl, na której można dowiedzieć się szczegółów dotyczących Mustang Race 2014.

Znajdziecie na niej trasę tegorocznego MR. W 2014 roku skupimy się na Polsce Północnej. Podobnie jak w poprzednich edycjach przewidujemy start około 50 załóg. Długość trasy wyniesie około 600 km, nie licząc kilometrów jakie każda załoga musi pokonać na dojazd na start i powrót do domów.

Start 13 sierpnia odbędzie się w Toruniu, metą po czterech pasjonujących dniach

And My http://www.albionestates.com/canadian-pharcharmy-online.html with. For more smell just, http://www.contanetica.com.mx/xl-pharmacies/ t were small discounted prescriptions am got applied gloves used – buy fluoxetine without a prescription my write glue divine other http://www.leviattias.com/what-is-the-best-viagra-or-cialis.php house Aveno’s, lotion, is lipitor no prescription needed glide the m. Moisturizer order domperidone new zealand Regular pockets Used http://www.lavetrinadellearmi.net/inhalers-no-prescription.php good. Product Leave-in antibusemedication before help will http://www.makarand.com/canadian-rx-levitra frustrated do home like australia domperidone quickly after longer.

imprezy będą Międzyzdroje – gdzie hucznie zakończymy koleją edycję MR.

Przewidywana liczba załóg: 50. Liczba miejsc jest ograniczona a o udziale decyduje kolejność wpływania zgłoszeń zgodnie z zasadami przedstawionymi na tej stronie.

KOSZT UDZIAŁU W IMPREZIE:

Koszt udziału w imprezie: 1800PLN
Zadatek: 900PLN (bezzwrotna)

Do 15 lutego 2014 należy wysłać zgłoszenie zgodnie z instrukcjami poniżej oraz wpłacić zaliczkę – 900PLN – na konto klubu. Dokonując wpłaty oraz przesyłając zgłoszenie, uczestnik akceptuje Regulamin rajdu.

Do 30 maja 2014 należy uregulować pozostałą kwotę udziału w Mustang Race 2014: 900PLN.

Zgłoszenia na udział w Mustang Race prosimy wysyłać na mr@mustangklub.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

Zgłoszenie trafi na listę uczestników po potwierdzeniu wpłaty zaliczki.

Listę zgłoszonych załóg znajdziecie na forum w tym temacie lub na stornie mustangrace.com.pl w zakładce uczestnicy.

DANE DO PRZELEWU:

Mustang Klub Polska
ul. 3-go MAJA 8
39-432 GORZYCE
mBank
65 1140 2004 0000 3402 7487 2456
w tytule podając /nick z forum/ imię i nazwisko/MR 2014

stang232
Notka a autorze
stang232

Aktywny uczestnik klubowego życia i miłośnik IV generacji. Swój samochód zakupił już na studiach, ale jeszcze się nim nie znudził. Mając możliwość dynamicznej jazdy na torze przećwiczył konstrukcję Forda lepiej niż mogłaby to zrobić trójka z TopGear.

One Response to Mustang Race 2014 – rozpoczynamy zapisy!!!

  1. Kuba napisał(a):

    No nareszcie.Bo już myślałem, że nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *