Mustang Klub Polska oficjalna strona stowarzyszenia Mustang Klub Polska

IMG_2846-1
Happy Birthday Ford Mustang

Z okazji 50 lecia Forda Mustanga, nasi klubowicze zebrali się w jednym miejscu i nagrali wyjątkowy film.

Na którym można zobaczyć ewolucje legendy, która zadebiutowała w 1964roku. Po kolei prezentowane są wszystkie generacje Forda Mustanga. Na przykładzie naszych klubowych Mustangów, można prześledzić jak bardzo zmieniał się przez te pół wieku ten wyjątkowy model z stajni Forda.

Autorem zdjęć jest nasz klubowy mistrz kinematografii Bielek – Marcin Bielawski.

Zapraszamy do oglądania.

>

Happy 50th Mustang

stang232
Notka a autorze
stang232

Aktywny uczestnik klubowego życia i miłośnik IV generacji. Swój samochód zakupił już na studiach, ale jeszcze się nim nie znudził. Mając możliwość dynamicznej jazdy na torze przećwiczył konstrukcję Forda lepiej niż mogłaby to zrobić trójka z TopGear.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *