Mustang Klub Polska oficjalna strona stowarzyszenia Mustang Klub Polska

30dd34b7fba45
Niedziela w Łodzi

W ostatnią niedzielę lipca członkowie EL MUSTANGS spotkali się w stolicy województwa łódzkiego.

Tym razem pogoda była dla nas bardzo łaskawa i Łódź przywitała naszą grupę pięknym słońcem. Spotkaliśmy się nad jeziorkiem w Konstantynowie Łódzkim, gdzie czekał ju na nas FUFU (gospodarz spotkania). Cieszy to, że dołączyła kolejna nowa osoba – Arek.

Podczas ostatniego spotkania zaliczyliśmy bunkier w Konewce, tym razem FUFU także szykował bunkry ale wyszło połowicznie.
Dzięki czemu odwiedziliśmy ponad stu letnią Zajezdnie Muzealną Brus (ZMB) zlokalizowaną przy ulicy Konstantynowskiej 115.
Nasze Mustangi to zdecydowanie młodsze roczniki od prezentowanych tam zabytkowych tramwajów, ale już niektóre autobusy wspólnie jeździły po łódzkich drogach wraz z SN95. Bardo przyjemnie spędziliśmy czas w zajezdni, czując zapach zabytkowej techniki. Dlatego postanowiliśmy poczuć zapach Łódzkich ulic i wybrać się na Piotrkowską na obiad.

Ostatnim punktem spotkania była Rudzka Góra i tor saneczkowy zlokalizowany na tym częściowo sztucznie usypanym wzniesieniu w Łodzi.

Następne spotkanie odbędzie się 21 sierpnia na Trybunał Car Show 2k16 w Piotrkowie Trybunalskim – szczegóły na forum.

stang232
Notka a autorze
stang232

Aktywny uczestnik klubowego życia i miłośnik IV generacji. Swój samochód zakupił już na studiach, ale jeszcze się nim nie znudził. Mając możliwość dynamicznej jazdy na torze przećwiczył konstrukcję Forda lepiej niż mogłaby to zrobić trójka z TopGear.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *