Mustang Klub Polska oficjalna strona stowarzyszenia Mustang Klub Polska

Spotkanie w Gomunicach

W sobotę 22 października odbyło się kolejne spotkanie łódzkich mustangów. Tym razem udaliśmy się na południe naszego województwa w okolice Radomska.

Jesień to pora gdy cała przyroda żegna się z nami przygotowując do zimowego snu. Wielu z nas powoli żegna się także z Mustangami na okres zimy. Wykorzystywaliśmy więc ostatnie chwile, aby spotkać się ponownie i wspólnie pojeździć. W Malutkich koło Radomska czkała na nas tor… kartingowy oraz wyścigówki napędzane silnikami z kosiarek. Doświadczenie z jazdy tylnonapędowymi przecież Mustangami pomagało ścigać się tylnonapędowymi gokartami. Zabawa była przednia, a czasy proporcjonalne do wagi kierowców.
dsc_9027
dsc_9017

dsc_9019

dsc_9020

dsc_9025
dsc_9037

dsc_9018

dsc_9026
Po gokartach udaliśmy się na zaplanowaną kolację do Gomunic, gdzie na co dzień mieszkańcy budzą się przy dźwięku wydechów V8-semek naszego kolegi Adama. W miłej atmosferze do późnych godzin omawialiśmy doświadczania z jazdy pony car. W tym roku spotkamy się jeszcze raz 10 grudnia na garażowej wigilii w Piotrkowie Tryb.
dsc_9049

dsc_9067

stang232
Notka a autorze
stang232

Aktywny uczestnik klubowego życia i miłośnik IV generacji. Swój samochód zakupił już na studiach, ale jeszcze się nim nie znudził. Mając możliwość dynamicznej jazdy na torze przećwiczył konstrukcję Forda lepiej niż mogłaby to zrobić trójka z TopGear.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *