Bal Sylwestrowy – wrzesień 2020

Zakończenie sezonu Mustangowego.

Aby tradycji stałą się zadość pod koniec września odbyło się organizowane przez Mustang Klub Polska zakończenie sezonu w formie Balu Sylwestrowego.

W tym roku bawiliśmy się w dniach 25-27 września w Zamku Gniew. Jak na piąty jubileuszowy, i zarazem ostatni Bal było na bogato ?

Przyjechało ponad 40 Mustangów – w tym jeden Mitstang …. ?

W piątek imprezka zaczęła się Bagażnikiem party i grillem. Jak co roku były specjały z całej Polski w tym pierwszy raz specjały z Podlasia. Dorośli rozmawiali do późnej nocy przy bagażnikach i grillu a Dzieci pod opieką animatorek miały swoje zabawy. Ale to nie wszystko – po godzinie 22 było nocne zwiedzanie zamku, a drogę oświetlały nam tylko lampiony.

Sobota była iście rycerska. Od godziny 11 zaczęły się igrzyska rycerskie, oddzielnie dla dorosłych i dla dzieci. Było dużo różnych konkurencji a na koniec nagroda dla najlepszej drużyny, a w zasadzie dla najgorszej … było to dosyć skomplikowane ?.. Edytka dziękujemy !!!. Po południu było zwiedzanie miasta i tajemnic podgrodzia.

Przez cały dzień Panie w ramach pobytu miały zapewnione atrakcje w postaci masaży i yogi.

A wieczorem .. BAL. Oczywiście na dziedzińcu zamkowym. Nie obyło się bez niespodzianek – były duchy, Szlachta rozdająca prezenty dla Białogłowych, o północy przywitanie Nowego Roku, i najważniejsza niespodzianka. Gościem specjalnym był Pan Bilguun Ariunbaatar , który po swoim występie bawił się z nami do białego rana, był też nalot Policji :).

W tym samym czasie Dzieci bawiły się na swoim balu i oczywiście też otrzymały Mustangowe prezenty (puzzle i samochody) aby miło wspominały pobyt.

Zabawa trwała do 3 rano .. a nawet dłużej co dla niektórych ?.

Dziękujemy za relację zdjęciową: https://www.facebook.com/NatFoto.01/ oraz za prezenty rozdawane na balu od naszego Klubowego kolegi który zapewnił nam frykasy ze swojej winnicy: https://www.facebook.com/winnicagiermasinskich/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: