Mustang Klub Polska oficjalna strona stowarzyszenia Mustang Klub Polska

Stajnia Bydgoszcz – to już rok!!!

Choć Stajnia Bydgoszcz obchodzi dziś dopiero swoją pierwszą rocznicę, to pasja każdego z nas trwa już od wielu lat.

Zanim zostaliśmy szczęśliwymi właścicielami naszych Mustangów, każdy najpierw długo o tym marzył, i dojrzewał do decyzji zakupu. Stajnia Bydgoszcz to nie tylko nasze piękne Fordy Mustangi, to także ich właściciele z żonami , mężami, dziećmi dla których to pasja sama w sobie, filozofia i styl życia.

Tak też właśnie, rok temu, paru pasjonatów z oktanami we krwi zdecydowało by z tej pasji zrobić swoją codzienność, tworząc przy tym Stajnię Bydgoszcz zrzeszająca właścicieli, i ich rodziny z Bydgoszczy i okolic. Każdy ma swój piękny, jedyny w swoim rodzaju model i kocha go bezgranicznie. Nie zawsze jest łatwo, bo konie pod maską często się kotłują i są trudne do okiełznania, nawet przez największych zapaleńców, ale traktujemy to jedynie jako wyzwanie, a nasze Mustangi są warte każdej poświęconej sekundy i każdego wydanego grosza. Cała nasza grupa pań, panów, starszych, młodszych, oraz ich niesamowitych maszyn, również starszych i młodszych, nieustannie się powiększa. Każde nasze spotkanie jest świetną zabawą, na które już po roku przyjeżdża często 3631 koni mechanicznych.

Możemy śmiało powiedzieć, że życie każdego z nas zmieniło się odkąd dosiedliśmy naszych Mustangów. A fakt, że jeźdźców tylko przybywa, świadczy o tym, że co raz to więcej ludzi zaczęło to doceniać. Tą prawdziwą pasję, prawdziwą moc i co najważniejsze, prawdziwą motoryzację.

W całej Polsce powstało od tej pory już wiele innych Stajni co bardzo nas cieszy, czekamy na więcej i życzymy więcej !!!

SONY DSC

SONY DSC

Stajnia Bydgoszcz – to już rok!!!
Notka a autorze
Mariusz

One Response to Stajnia Bydgoszcz – to już rok!!!

  1. Lukasz napisał(a):

    Cześć
    Szukam kontaktu do Mariusza który robi siłowniki maski do Mustanga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *